Vücut Çorabı

 

Kendinizle ilgili iyi görünmek ve iyi hissetmek istiyorsanız, üstünüze ne giydiğiniz önemlidir. Giyinmenin sadece sokakta, iş hayatında, okulda önemli olduğunu düşünüyorsanız, fazlasıyla yanılıyorsunuz. Elbette bu alanlar da önemlidir. Ancak çoğu kişinin atladığı bir nokta var ki, yatak odası da ne giydiğinize göre hislerin şekillendiği bir alandır. Bu yüzden, vücut çorabı giymek ilişkilerinizde kaybettiğiniz heyecanı, hayal bile edemeyeceğiniz bir noktaya taşıyabilir.

Tam Olarak Vücut Çorabı Nedir?

Basit bir ifadeyle vucut corabi, bir tek parça streç giysi veya kedi kıyafeti benzeri, bir kadın iç çamaşırı çeşididir. Genellikle uzun bacaklara sahiptir, ancak uzun, kısa veya kılıfsız olabilir. Normalde çoraplar ve taytlar için kullanılanlara benzer şeffaf bir kumaştan veya file malzemeden yapılır. Bazı insanlar vücut çoraplarını erotik bir giysi olarak görür. Başka bir deyişle, vücut çoraplarının farklı kullanımları olabilir. Şık görünmenize ve yatak odasında egzotik görünmenize yardımcı olur.

Vücudunuzu Tamamen Sarar

Genellikle sutyenin altından veya külot veya çorapların kemerinden gösterilen çizgiler, genel olarak şekilsiz kalmanızı sağlayan bir fantazi vücut çorabı ile neredeyse ortadan kaldırılmıştır. Vücudu saran önlükler, elbiseye şık ve etkileyici bir görünüm kazandırmak için bir beden çorabına ihtiyaç duyar. Beden çorapları, size ekstra pürüzsüzlük verir.

Her Bedene Uygun Vücut Çorabı

Vücut çorapları ile ilgili harika bir şey de hafif kumaştan yapılmış olmaları ve bu nedenle elbise parçalarından daha kolay sökülüp takılmalarıdır. Bir elbise için alışverişe çıktığınızda, genellikle sutyen ölçüsüne göre alışveriş yaparsınız. Çoğu durumda, eğer mükemmel bir vücuda sahip değilseniz, bir tül çorap sizin için uygun olmayan bir deneyim olabilir. Göğsünüze uyarken vücudunuzun başka bir yerine olmayabilir. Bu yüzden büyük beden vücut çorabı satın almak daha harika olacaktır. Vücut çorapları esnek kumaştan yapılır. Beden çorapları farklı ten renklerine sahip ve her ölçüdeki bedenler için daha uygundur. Bir vücut çorabı bayan modelleri, sadece çok küçük olan bir elbiseye girmenize yardımcı olur, ancak bedeninizi bir anda iki beden küçültmez. Bu nedenle mucize beklemeyin. Duruşunuzu düz göstermek için doğru beden ölçüsüne sahip olan ürünü alın. Vücut çorapları büyük bedenleri küçük bedenlere dönüştürmez, büyülü değillerdir. Vücut çorapları iç çamaşır dolabınız için bir zorunluluktur.

Ağ Kısmı Açık Modeller

Beden çoraplarına sahip olmanın bir diğer avantajı da birçok vücut çorabının kolay erişim için açık ağ kısımlarına sahip olmasıdır. Tabii ki bu aynı zamanda birçok insanın vücut çoraplarını erotik olarak değerlendirmesinin nedenidir. Açıkça işaret etmek yerine zihnin orada dolaşmasına izin verir. Bir vücut çorabı, gece elbiseleri giyerken veya vücudu saran giysiler giyerken zorlayıcı olan bağlantı elemanlarını açmanızı gerektirir. Kasık kısmı bulunmayan bir vücut çorabı giyerken, çamaşırınızı tamamen çıkarmanıza gerek yoktur. Vücut çorabı modelleri, kişinin gövdesini, bacaklarını ve bazen de kollarını örtmek için giyilen tek parça bir giysidir. Bu modeller külotlu çorap veya çoraplara benzer, ancak sadece bacaklar yerine vücudun çoğunu kaplarlar. Bununla birlikte, bir vücut çorabı genellikle bir kıyafet ya da kıyafet eşyası olarak giyilir. Bir vücut bakımı, genellikle bir iç çamaşırı veya iç çamaşırı parçası olarak kabul edilir. Genellikle insanlar, vücut çoraplarını kedi kıyafetleri, mayolar ve diğer giyim türleriyle karıştırırlar. Genelde bu kostümler çoğu dans türü için giyilmezler, çünkü çok açık bir şekilde tasarlanırlar. Bazı durumlarda, bir dansöz veya egzotik dansçının kostümü altında giyilebilirler.

Kıyafetlerle Birlikte Giyilebilir

Üst fileli çorap giymenin faydalarından biri, iç çamaşırın gerekli olmamasıdır. Bu tek parça giysi, iç çamaşırlarının yerini alacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak bazı stiller bir çift külotla daha rahat olabilir. Hatta daha kilolu kadınlar için ekstra destek sağlayan kumaş eklentileri bile bulunur. Vücut çorapları birçok farklı stilde bulunabilir ve dantel ve file gibi çok çeşitli materyaller içerir. Bu iç çamaşırlar en sık sıradan külotlu çoraplar için kullanılan aynı yumuşak, pürüzsüz malzemelerden yapılır. Külotlu çorapta olduğu gibi, çoğunlukla transparan veya opak olabilirler. Saf bir vucut corabi gecelik olarak kullanıldığında genellikle vücudun kıvrımlarını sarar ve normalde giysilerin kapsadığı vücut kısımlarını gösterir. Öte yandan, opak bir çorapta görmek daha zor olsa da yine de kadınsı kıvrımları belli eder. Vucut corabi kirmizi ya da diğer renklerde bulunabilir. Genellikle bir kişinin giysisinin altına veya fantazi iç giyim olarak giyilir. Çok fazla kaplama sağlamadığından, genellikle uygun dış giyim olarak kabul edilmez. Bazen opak çoraplar, kıyafetin bir parçası olarak giyilebilir. Örneğin, bir elbise, bir etek ve bir blazer ile eşleştirilebilir. Böyle bir durumda, çorabın üstü bir gömlek görevi görür. Bazı çoraplar, bluzların altına giymek için yeterli koruma sağlayabilir. Örneğin, çorap saten veya bir bluzun altına giyilebilecek benzer bir malzemeden yapılabilir. Bir kadının vücudunu gizleyen ve çorapların koruyuculuğuna izin veren yoğun dantel desenleriyle tasarlanmış bazı çoraplar bile bulunur. Vücut çorabı yatak odası dışında da popülerlik kazanmaktadır. Birçok ünlü ve moda bloggerı günlük kıyafetleri ile bu çorapları giyiyor. Vücut çorapları pantolonlar, şortlar, etekler vb. ile giyilebilir. Seksi, çok yönlü ve rahat yeni bir görünüm oluşturmak için bu vücut çoraplarından herhangi birini bir ceket veya kot pantolonla kombinleyebilirsiniz.

Libidonuzu Artırır

Baştan aşağıya baştan çıkarma sağlayan, tam vücut için bir iç çamaşırı seçeneği arayan kadınlar, bu seçimi seveceklerdir. Bir vücut çorabı, gövdeyi, bacakları ve bazen de kolları kaplayan, cildi sıkı bir iç çamaşır türüdür. Bu titizlikle geliştirilen numaralar, büyük bir geceye hazırlanmak için mümkün olduğunca seksi hissetmenizi sağlamak için ciddi şekilde uzun ve zayıf görünme gücü sunar. Tam vücut balık ağları ve sırf vücut çorabı gibi klasik stillerin yanı sıra, eğlenceli renkler ve kumaşlardaki yeni stilleri eşleştirecek şekilde giyebilirsiniz. Bu çorap benzersiz yatak odası kişiliğinizi çarpıcı bir şekilde yansıtacaktır. Şaşırtıcı koleksiyonda ayrıca vinil, dantel, dikişsiz, askılı ve deri kaplamalı ürünler de bulmanız mümkündür. Klasik tam kaplama sağlayan vücut çoraplarını seviyorsanız, vücut şeklini vurgulayan ve kıvrımlarınızı sergileyen şaşırtıcı seksi stil koleksiyonunu takdir edeceksiniz. İddialı siyah renkte klasik file çorapları tercih edebilir veya benzersiz bir görünüm için göz alıcı desenlere sahip bir şey giyebilirsiniz. İnce kumaş, tül ya da dantelden oluşabilen iç çamaşırı çeşidi vücut çorabının yanı sıra, flörtöz, kadınsı bir his bırakan, ya da ciddiyet sağlayan uzun kollu çoraplar da bulunmaktadır. Yatak odasının sınırlarını tamamen zorlamak isteyenler, sıcak deri ve vinil vücut çorabı yelpazesine bayılacaklardır. Bu malzemelerin şık olması, bedeninize sıkıca oturması ve ıslak görünümü, içsel hislerinizi karşı tarafa aktarmak için mükemmeldir. Veya seksi bir çizgi roman kahramanı gibi hissetmek istemeniz gibi, çeşitli rol yapma maceraları için oldukça uygun parçalardır. Ayrıca, sınırlarını zorlamak isteyen kadınlar için süper yaramaz ağ kısmı açık vücut çorapları ve file elbise modelleri de bulunur. Tüm iç çamaşırı koleksiyonunuzu en düşük fiyatlarla ve güzel stillerle kolayca yenileyebilirsiniz.

₺99,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
₺89,99 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺71,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
1