Ödeme Seçenekleri

 

 
1. Kredi Kartı:  Kredi Kartlarına 9 Taksit
 
2. Banka Havalesi veya EFT
 
3. Kapıda Ödeme 

 

 
 

KREDİ KARTIYLA PEŞİN FİYATINA TEK ÇEKİM YA DA VADE FARKLI 9 TAKSİT İMKANI

 
Visa veya Master Card kredi kartlarınız ile web sitemizde ödeme yapabilirsiniz. BONUS, MAXIMUM, WORLD, AXES, PARAF VE CARDFINANS  kredi kartlarına tek çekimde peşin fiyatına,  dilerseniz vade farkıyla toplamda 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.  Diğer tüm kredi kartları da kullanılabilir ancak taksit yapılmaz. Sitemiz, Payu Güvenli Alışveriş Sistemlerini kullanmakta olup, kredi kartı tahsilatlarınız Payu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Payu güvenlik sistemleri haricinde ayrıca web sitemiz de, SSL güvenlik sertifikası tarafından güvence altına alınmış ve serverımız antivirüs programıyla korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Kart bilgilerinizi yazılı ya da sözlü olarak hiçbir şekilde ikinci şahıslarla paylaşmayınız. Kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemeleri sadece kendiniz gerçekleştirmelisiniz.

 

 
HAVALESİ  / EFT

 

 
Ödemeyi havale ya da EFT yoluyla yaptığınızda siparişiniz, ödemeniz hesabımıza yansıdığında işleme konulur ve 1 -3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Bu yolla alışveriş yapmak için kasaya gittiğinizde ödeme seçeneklerinden Banka Havalesi/EFT seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Bu seçeneği işaretlediğinizde aynı ekranda banka hesap bilgilerimiz otomatik olarak gelecektir. Ödemelerinizi internet bankacılığı veya ATM lerden kartsız işlem kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Şayet ödeme gerçekleşmemişse, 3. iş gününde siparişiniz iptal edilecektir.

 

 
 
KAPIDA ÖDEME

 

Siparişinizi teslim alırken kargo görevlisine sipariş tutarınızı nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan tahsilatlarda kargo ücretine ek olarak 9,90 TL tahsilatlı gönderi işlem ücreti alınmakta olup, bu ücret sipariş tutarınızla birlikte faturanıza yansıtılmaktadır. Kapıda Ödeme metodu ile alışveriş yapan müşterilerimizin siparişleri, müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla aranılıp sipariş onayı alındıktan sonra işleme konulmaktadır. Kapıda ödeme metodu ile sipariş veren müşterimiz cayma hakkını siparişleri kargoya verilmeden önce kullanmak zorundadır ve bu yöntemle sipariş veren müşterimiz, siparişini teslim almadığı taktirde gidiş ve dönüş kargo bedelleri ile tahsilatlı gönderi masraflarını firmamıza ödeyeceğini ''Mesafeli Satış Sözleşmesine'' istinaden taahhüt etmiş sayılır.

 

 
 
Müşteri Hizmetleri:
Telefon: 0212 522 63 24
Hafta İçi 09:00 - 18:00