Teslimat Bilgileri

 

Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında fatura ve irsaliye belgesiyle birlikte belirteceğiniz adrese paket içeriği gizli olaracak şekilde fatura bilgilerinde gönderici kısmına şahıs ismi yazılarak gönderilir. 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Aşk Ateşi tarafından karşılanmaktadır.

 

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır. Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan askatesi.com sorumlu değildir.

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo bilgilerinizi içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

 

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim'' menüsünden inceleyebilir, sipariş verme, ödeme ve teslimat gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda 0 (212) 522 6324 destek hattımızdan yardım alabilirsiniz..