Jartiyer20. yüzyılda çorapların bele, basene ve bacağa sıkıca bağlanıp kaymasını engellemek üzere tasarlanmış olan jartiyer modelleri günümüzde bir cazibe aksesuarı olarak değerlendiriliyor. İç çamaşır modasında sıradanlıktan uzak, farklı ve çekici olmayı arzu eden kadının tercihi jartiyerler, zarif stilin sembolü Aşk Ateşi markası ile buluşarak romantik gecelere ilham olmayı başarıyor.

En Özel Gecelerinizin Olmazsa Olmazı: Jartiyer Modelleri

Külotlu çorapların çıkması ile yerini günlük giyimden fantezi iç giyime doğru değiştiren jartiyer çorabı, yatak şıklığını destekleyici görüntüsü ile nefes kesmenizi sağlıyor. Düğün öncesi hayli stresli olan gelin adaylarının kendine olan güveni kazanmasında payı olan gelinlik jartiyer modelleri kadın bedenini en doğru açılardan sarmayı başarıyor. Güçlü duruşu destekleyen görüntüsü ile cezbeden farklı seçenekler, gelinlik altına rahatlıkla giyilebilen iç giyim çeşitlerinden biri olarak öne çıkıyor. En özel gününüzde kendinizi daha alımlı hissettirecek küçük bir aksesuarla bile sıradan bir gelin olmanın ötesine geçebilirsiniz. Özellikle gelinlik altında tercih edilen ve dantelli dokusu ile dikkat çeken beyaz jartiyer modelleri romantik gelinlerin favorilerinden biri olmaya aday! En özel günüde estetiğinizi düşünen Aşk Ateşi, jartiyer takımlarını gelin adayları için özenle hazırlıyor. Zarif, dantelli ve kullanışlı bir kemer olarak öne çıkan feminen tasarımları farklı renk seçenekleri ile özel günlerde abiye altlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kışkırtıcı Jartiyer Takımlar Sizi Bekliyor

Birbirinden özel ve farklı modelleri ile modern kadına hitap eden aşk Ateşi, konfor ve yüksek kalitenin birlikteliğiyle geniş ürün yelpazesindeki ince işçiliği ve özeni jartiyer modellerinde titizlikle sunuyor. Dışarıdan bakıldığında bu tarz fantezi ürünleri giymek her ne kadar zormuş gibi görünse de batı toplumlarında pek çok kadın işe giderken bile sunduğu rahatlık açısından satın alıyor. Jartiyer deneyimi tüm kadınlara gün boyu maksimum rahatlık ve çekicilik hissi yaşatıyor. Baştan çıkarıcı özelliği ile bel kıvrımında arzu edilen görseli sunan aksesuarlar hemen her kadına kusursuz bir deneyim vadediyor. S, M ve L bedenlerde tasarlanan modeller, herkesin zevkine özel renk seçeneği sunuyor. Özgüveni yüksek, çekici kadının tercihi kırmızı jartiyer olurken asil ve güçlü kadınlar siyah jartiyer seçeceğini tercih ediyor. Kemer gibi çoraba kolayca bağlanarak çözülebiliyor. Tekrar tekrar kullanıma imkan veren ve kaliteli kumaş yapısı ile yırtılmayan ve esneme yapmayan jartiyer modelleri özel zamanlar için mükemmel kurtarıcınız olmaya aday!

Kendinizi Çekici Hissetmeyi İhmal Etmeyin

Günlük hayatın koşuşturması içinde bazı kadınlar kendini ihmal edebiliyor. Kadınların duygularını yansıtmak için gerekli gördüğü güç aksesuarlarından biri olarak öne çıkan jartiyerler, kadına kendini daha çekici görme imkanı tanıyor. Aynaya baktığında bedeni ile barışık olan kadının mutluluğu tüm işlerine ve hareketlerine yansıyor. Şıklığınızı bütünleyecek olan en uygun jartiyer fiyatları ile size uygun renkteki takımı sepetinize atarak; online alışverişin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bir jartiyer, evlenmediğiniz veya bir gelin için jartiyer satın alma görevinde bulunmadığınız sürece, çok da işine olmayabileceğiniz bir şeydir. Bu doğru, çünkü jartiyer artık günlük yaşamda giyilmiyor. Ama jartiyerler arasındaki farkla ilgili merak uyandırıcı sorular da bitmek bilmiyor. Birçok model, düğün gününüz için neyin benzersiz olduğunu ve neye ihtiyaç duyduğunuzu anlar. Farklılık konusuna gelmeden önce, jartiyerlerin tarihiyle ve neden onları kullandığımızla başlayalım.

Jartiyer Takımı

Doğru boy jartiyerlere sahip olmak önemlidir! Seksi görünmek istersiniz, klasik beyaz jartiyer çamaşırınızın içinde rahatsız değil. Kalçalarınıza güzelce oturan ve ayakta dururken ya da otururken içinde rahat edeceğiniz bir tane aldığınızdan emin olun.

Jartiyer Modellerinin Tarihi

İlk olarak, 14. yüzyıl boyunca Avrupa'da ortaya çıkan gelinlik jartiyer, muhtemelen tanıdığımız en eski düğün geleneklerinden biridir. Gelinin çoraplarını tutmak için giydiği basit bir kumaş parçasıdır. Bazı öyküler, Avrupa’nın bazı bölgelerinde düğün yapan misafirlerin, gelinin jartiyerinin bir parçasına sahip olmanın onlara iyi şans getireceğine inandığını göstermektedir. Bu geleneğin nasıl ve niçin ortaya çıktığını tam olarak bilmek zor olsa da, günümüz jartiyerlerinin hala partnerini cezbederken gelinin daha etkileyici görünmesi için tasarlandığını biliyoruz.

1940'lardan 1960'ların başlarına kadar jartiyer modası daha popüler bir hal almıştır. Bazı kadınlar başkalarına da görünür olmaları için onları daha kısa bir etekle giyerlerdi. Bu durum, elastik bir alternatif sağladığında 1959'da değişti. Bu tarih külotlu çorabın icadıydı. Kadınlar artık büyük beden jartiyer ürünlerini tutacak kayışlara ihtiyaç duymuyorlardı.

Bugün çok çeşitli seçenekler var. Çeşitli kalınlıklarda taytlar, vücut çorapları, naylon çorap gibi sayısız model vardır. Bununla birlikte, jartiyerler, çoğunlukla seksi iç çamaşırı ürünleri olarak hala yaygın olarak kullanılmaktadır. İddialı siyah jartiyer hala korse takılı olarak gelir, ancak çoğu çıkarılabilir ve artık seksi kıyafetlerle gelen jartiyer kemerleri var. Yine de, bazıları jartiyerlerini yatak odasında seksi bir moda ifadesi olarak kullanmayı tercih etmektedir.

Günümüzde Jartiyer İçin Kullanılan Kumaşlar

Bir jartiyer takım için birçok farklı kumaş kullanılabilir. Günümüz toplumunda en popüler malzemeler dantel, ipek ya da satendir. Bazıları deri, lateks ve vinilden de yapılmıştır. Her şey kullanıcının zevkine bağlıdır ve sonsuz olanaklar biraz yaratıcılıkla ortaya çıkabilir.

Jartiyer Nedir?

Bir jartiyer, kumaştan yapılmış ve belinize oturan bir iç çamaşırdır. Kayışın altına sarkan ve çorapların kaymasını engellemek için giyilen 4-6 şerit içerir. Küçük plastik klipsler genellikle şeritlere ve düşmelerini engellemek için uyluk yüksek çoraplarınıza tutturulur. Jartiyer modelleri, elastik ve külotlu çorapların icadından önce kadınlar için günlük kıyafetlerin bir parçasıydı, ancak bugün genel olarak sadece özel günlerde giyilmektedir. Günümüzde kadınlar iç çamaşırı gibi jartiyer takımı veya balayı, romantik bir randevu, kostüm fotoğraf çekimleri gibi özel günlerde bu çamaşırları giymeye devam etmektedir.

Jartiyer, kadınlar tarafından giyilebilecek bir tür moda aksesuarıdır. Muhtemelen sadece kadınlar için olduklarını düşünürsünüz ama birçok durumda, özellikle eski zamanlarda, jartiyer çorabı her iki cins tarafından da giyilmiştir. Özgün tasarım, çoraplar veya çorapları tutturmak için bağlanan dar bir kumaş parçasıydı. Bu nedenle hem erkek hem de kadınlar için kabul edilebilir bir giysiydi.

Bugün, jartiyer takımları genellikle düğün günlerinde gelinler tarafından giyilir ve antik çağlardan daha dekoratif ve güzel modellere sahiplerdir. Tasarımcılar dantel veya saten gibi hassas malzemelerden güzel jartiyerleri hazırlar ve bu da onları düğün gününüz için mükemmel kılar. Hatta elmas taklidi aplikler, kristaller veya incilerle süslenmiş ve daima yerinde durması için elastik süsleme detayları içeren muhteşem jartiyerler de bulabilirsiniz.

Bir Jartiyer Nasıl Giyilir?

Eski moda bir jartiyer giyerek, seks hayatınıza biraz hareketlilik katabilir ya da sadece daha şehvetli hissedebilirsiniz. Adım 1: Bir kumaş seçin Ne tür bir kumaş istediğinizi düşünün. Jartiyer gecelik modelleri saten, dantel, file, deri ve vinil malzemelerde mevcutturlar. Adım 2: Askılara karar verin. Genellikle dört ile 12 arasında kaç askıya ihtiyacınız olduğuna karar verin. Eğer jartiyerinizin asıl rolü seksi bir yatak odası ekipmanı olmak olacaksa, dört askı iyidir. Adım 3: Metal klipsler. Plastik klipslerin aksine metal klipsli bir jartiyer seçin. Bu ürünler için jartiyer fiyatları daha yüksek olabilir, ancak açılma olasılığını azaltmış olursunuz. Ve kayışların ayarlanabilir olduğundan emin olun. Adım 4: Jartiyer kemerinin belinize sıkıca oturduğundan, ancak sıkı olmadığından emin olun. Adım 5: Kaliteli çoraplar giyin. Bir jartiyer takım ile giyilmek üzere tasarlanmış çoraplar giyin. Adım 6: Klipsleri takın. Her klipsi, kayışları dik tutmaya özen göstererek, kıskaca tutturun. Bunu, kancanın yuvarlak kısmını çorabın altına, çubuğun tepesinden 2 -3 cm kadar uzatarak ve daha sonra bir halka oluşturmak için parçanın üzerine halkayla bastırarak yapabilirsiniz. Adım 7: Kayış uzunluğunu ayarlayın. Kayışlar çoraplara tutturulduktan sonra, bir sutyen kayışını ayarladığınız gibi uzunluklarını ayarlayın. Çoraplarınız sizi sıkmadan oturabilmeniz için arkada ne kadar pay bırakmanız gerektiğini ölçmek için bacağınızı bir sandalyeye doğru kaldırın ve ayarlayın. Adım 8: Onları harika külotlarla eşleştirin. Jartiyer çorap çamaşırınızı aynı renkte veya tamamlayıcı renkte güzel bir çift külotla eşleştirin. Adım 9: Jartiyerinizi elle yıkayın. Jartiyer ürünlerinizi yumuşak bir deterjanla elle yıkayarak yıpranmaktan uzun vadede koruyun.

Jartiyerler Nasıl Yıkanır?

Çoraplara benzer şekilde, jartiyer kayışlarını yıkamanın en iyi yolu, bir iç çamaşırı torbasının içinde soğuk suyla elde yıkama veya makinede yıkamaktır. Jartiyer kemerleri, kaliteli bir çift kalça için giyildiğinde inanılmaz derecede seksidir. Bu baştan çıkarıcı giyim, başka kıyafetlerin altına giyilebilir veya giydiğiniz tek şey olabilir.

Jartiyerler Nasıl Kombinlenir?

Jartiyer kemerleri, siyah renkli uyluk yüksekleri gibi seksi bir çift uyluk çorabı ile muhteşem uyum sağlar. Jartiyer kemerini uyluk yüksekleriyle eşleştirmek sizi sevdiklerinize karşı konulmaz hale getirecektir. Baldır kemeri ve kırmızı jartiyer, fotoğraf çekimleri, kostüm partileri veya özel bir gece için mükemmeldir. İş kıyafetlerinizin altına bile jartiyer giyebilir ve kendinizi biraz tehlikeli ve çokça yaramaz hissedebilirsiniz.

Neden Bir Jartiyer İstemelisiniz?

Bu, sadece sormanız gereken ilk soru değil, aynı zamanda en önemlisidir. Çünkü satın aldığınız giysi amacı bu sorunun cevabı ile belirlenir. Örneğin, yalnızca bir jartiyer modelini yatak odasında giymek istiyorsanız, basit, dört kayışlı bir model, ince bir kayış, ince jartiyer ve bir ayarlayıcı yeterli olmayabilir Bununla birlikte, günlük olarak giymek için fantazi iç giyim yada jartiyer satın alıyorsanız veya bir saat veya daha uzun süre çorapları giymeye devam edecekseniz, o zaman dört kayış yine yermeyecektir. Maksimum destek ve ultra konfor istiyorsanız, en az üç kanca ve ayarlayıcıya sahip geniş bir askılı en az altı, geniş, elastik, ayarlanabilir jartiyer askısına ihtiyacınız olacaktır. Bazı insanlar sekiz jartiyer kayışının sağladığı güvenliği tercih etmektedir.

Kayışın Genişliği ve Kayışların Sayısı Neden Önemlidir?

Basitçe söylemek gerekirse, çoraplar her zaman düşmeye meyillidir. Daha fazla kayışa sahip olmak, naylon çorapların üzerinde durmaları için yalnızca bağlantı noktaları sağlamakla kalmaz, ayrıca çoraplarınızı bükülme, buruşma ve kaymaya karşı korur. Düz çoraplara sahip olmak estetik açıdan hoş değildir. Kayışlar aynı zamanda ince naylon ipliklerin gereksiz yıpranmasını ve yırtılmasını da önler. Geniş jartiyer kemeri, jartiyer kayışlarına asılacak sağlam bir yer verir ve yerçekimine karşı önlem sağlar. Ayarlanabilirlik önemlidir, çünkü çok büyük veya çok küçük olan jartiyer kayışları, çamaşırı sabitleyen bir özelliğe sahiptir. Çok küçük bir jartiyer bir süre sonra karnınızı sıkıştırabilir ve bu da rahatsızlığa neden olabilir. Çok büyük bir jartiyer gün geçtikçe kalçalarınızdan aşağıya doğru kaymaya başlayabilir. Başka bir deyişle, lütfen beden uygunluğunun önemini küçümsemeyin.

₺99,99 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺119,99 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺37,99 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Yeni Ürün
₺29,99 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺174,90 KDV Dahil
₺224,90 KDV Dahil
₺7,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺7,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺7,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺36,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺36,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺239,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺31,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺184,90 KDV Dahil
₺234,90 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺94,90 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,91 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
₺29,99 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺159,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺159,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺47,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺79,99 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
₺14,99 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺79,99 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺109,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
1