Fantazi İç Giyim


Fantazi iç giyim 2020 yeni sezon kataloğumuzda bulunan birbirinden seksi iç giyim modellerine sitemizden kredi kartlarına 9 taksitle sahip olabilirsiniz. https://goo.gl/4BK8LS Jartiyer takımlar kadınların olağanüstü çekici olmalarını sağlayan en etkili aksesuarlar arasındadır. Fantazi iç giyim modelleri arasında jartiyer takımlar uygun fiyatları hemde farklı tarzda seçenekleri oluşuyla oldukça önemli bir yere sahiptir. Satın aldığınz ürünü farklı desenlerde yada fileli çoraplarla kombin yaparak çok etkileyici sonuçlar alabilirsiniz. Jartiyer takım nasıl giyilir ve nelere dikkat edilmelidir. Kadınların en önemli aksesuarları arasında yer alan fantazi iç giyim modelleri, özenle seçilen ürünlerdir. Seksi iç çamaşırı tasarımları ile kendinizi daha çekici hissetmek, içerisinde rahat etmek ve görüntü itibari ile güzel bir görünüm vermek istersiniz. Bu nedenle fantazi iç giyim modelleri olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almıştır. Seçiminizi yaparken de birtakım noktalara dikkat ederek kendiniz için en ideal olan fantazi iç giyim ürününe sahip olabilirsiniz. Doğru iç çamaşırları ürünleri ile vücudunuz daha az deforme olur ve sarkma yaşanmaz. Ürünlerde öncelikle kaliteye önem vermeniz gerekir. Bu nedenle hem güzelliğininiz hem de rahatınız için iç çamaşırı tercihi yaparken dikkat etmelisiniz.


Fantazi İç Giyim Ürünleri Nasıl Tercih Edilmeli

İç çamaşırı ürünleri sütyen, külot, atlet modellerine ayrılmaktadır. Sizler tercihinizi yaparken öncelikle Fantazi İç Giyim ürünlerinin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Buna ek olarak aynı zamanda; • Sütyen tercihi yaparken göğüslerinizin sütyenin üzerinden taşmaması gerekir • Sütyenin arka kısmının yukarı çıkmaması gerekir • Sütyenin orta kısmı göğüs kafesinize oturmalıdır • Atletin bel bölgesini kapatması gerekir • Atletin ipleri omzunuza baskı yapmamalıdır • Atlet ve sütyen askılarınızın omuz kısmında gün sonunda kızarıklık yapmaması gerekir • Sütyeninizin yan kısmından göğüsleriniz taşma yapmamalıdır • Atlet, külot ve sütyen kumaşının kırış kırış durmaması ve pot olmaması gerekir • Sütyeninizin balenleri göğsünüze batmamalı • Atletinizi ayarlanabilir askılı seçmek işinizi kolaylaştıracaktır


En Ucuz Fantazi İç Giyim Çeşitleri

İç çamaşırı ürünlerini internet üzerinden sipariş verecekseniz eğer, doğru fantazi iç giyim ürünü için öncelikle beden ve sutyenler için cup ölçünüzü bilmeniz gerekir. Buna bağlı olarak seçenekler arasından zevkinize en uygun olan fantazi iç giyim ürününü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fantazi iç giyim ürünü tercih ederken daha çok kriterli bir ürün arıyorsanız eğer, göğüslerinizi büyük göstermek için destekli, balenli veya yarım kesim modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer göğüslerini büyükse de balenli sütyenlerden uzak durmanız gerekir. Göğüsleriniz büyük ise aynı zamanda atlet ve sütyen seçiminde kalın askılı ve kalın sırt kısımlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ürün göğüslerinizi daha rahat taşıyabilir ve sizde kendinizi rahat hissedebilirsiniz.


Büyük Beden Fantazi İç Giyim Modelleri

İç giyim, sıradan kıyafetlerden farklıdır. Kadınların daha iddialı ve etkileyici olan giyim modellerine ilgi göstermektedir. Özellikle son yıllar içinde giyim sektörü ve modanın değişmesiyle fantazi iç giyim çok çeşitlilik göstermekte. Mağazalar ve internet siteleri arasındaki rekabet, farklı iç giyimleri her yaşa, her bedene hatta her zevke sunmaktadır. Kadınlar, eskiden utanarak iç giyim tercih ederken günümüzde cesur şekilde bu taleplerini dile getirebilmekte. Ayrıca mağazalar da taşıma ve sipariş konusunda gizlilik ve mahremiyete uyan satış politikası uygulamaktadır. Her kadın kendini mutlu hissetmek ve kendine özel alan oluşturmak için fantazi giyime yönelmektedir.


Kadınların Tercih Ettiği Seksi İç Çamaşırı Modeller,

Kadınlar, iç giyim denilince genellikle sutyen, külot ve jartiyeri tercih etmektedir. Bu ürünler her yıl modaya göre değişiklik göstermekte. Kadınlar moda trendleri değiştikçe ilgi çekici kostümlere yönelmektedir. Partnerinin beğeni ve mutluluğunu önemseyen kadınlar, değişikliklerle bu duyguları uyandırmakta. Son zamanların tercih edilenleri arasında özellikle vücut çorabı, dantelli çamaşırlar ve tül detaylı ürünler yer almakta. Bu ürünler, birbirinden farklı renk ve modellerle piyasada yer almakta. Kadınlar internet siteleri veya mağazalar üzerinden iç giyimlere ulaşabilir.

    Fantazi iç giyim modelleri;
  • Vücut çorabı,
  • Dantelli iç çamaşırlar,
  • Tül detaylı ürünler,
  • Babydoll,
  • Jartiyer takım,
  • Büstiyer,
  • Gecelik,
  • Sütyen-tanga takımı vb.


Kişiye Özel Fantazi İç Giyim

Günümüzde web siteleri üzerinden beden, renk, model ve tür konusunda taleplerini dile getiren müşteriler için özel üretim yapılabilmekte. Giyim sektörünün çeşitlenmesi kişiye özel fantazi iç giyim kalemini de ortaya çıkarmıştır. Özel anları daha da özel hale getirmek isteyen çiftler hediye olarak da özel tasarım ürünleri tercih edebilmekte. Gelişen teknoloji özel anların sınırlarını da değiştirebilmekte. Türk tekstil sanayisinin gelişmiş olması da bu talepleri kolaylıkla karşılayabilmekte. Moda akımlarının çeşitlenmesi tekstil sektörünün üretimini de etkilemekte. Kadınlar eskiden utanarak veya zorlu yollardan bu ürünlere ulaşırken artık bir tıkla ulaşabilmekte. Sıra dışı çizgisi olan kadınların tercihi olan tantazi giyimde de sıra dışı çizgiye ulaşmak mümkün.


Fantazi iç giyim ürünleri birçok kadının çamaşır çekmecesinin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu makalede kadın iç çamaşırına genel bakış, kadın iç çamaşırının faydaları ve neden kadın iç çamaşırının sağlık ve cinsel yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası olduğunu açıklamak istiyoruz.


İçinizdeki Tutkuları Serbest Bırakır

Kadın iç çamaşırı erkek ruhuna hayranlık duyar. Aslında erkeklere çekici gelen şey fantazi gecelikler değil de, kadınların bunları giymesidir. Bir kadının ilişkilerini daha heyecanlı hale getirmek için bu çamaşırlarla hazırlanmasından etkilenirler.


Fantazi Çamaşırların Başlangıcı

On dokuzuncu yüzyılın sonlarında, iç giyim bayan fantazi ürünleri erkeklerin ilgi alanları içinde görülmeye başlandı. Kademeli olarak özellikle batıdaki çiftlerin erotik maceralarında bir dayanak noktası haline geldi. Fantazi iç çamaşırı, erkekler için kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak evrensel bir metafor haline geldi.


Fantazi İç Çamaşırı Çeşitleri

Lingerie, yatak odasını çeşitli fantazi iç giyim modelleri ile, her çeşit şekil, renk ve ebatta süsleyebilir. Yatak odasına her iki cinsiyet için de büyük zevk getiren onlarca farklı türde çamaşır modeli sunulmaktadır. Çeşitlilik, iç çamaşırlarıyla yatak odasına getirilebilecek heyecana katkıda bulunur.


Tasarım ve Malzemede Çeşitlilik

Sıradan bir kadın, doğru fantazi iç giyim modelleriyle giyindiğinde karşı konulmaz bir büyücüye dönüşür. Çeşitli malzemeler, renk oyunları da fantazi iç çamaşırını çiftlerin tutkulu oyunlarında mutlak bir zorunluluk haline getirmeye katkıda bulunur.


Aşk Kokan Kadın Fantazi Çamaşırları

Kadınlar da, partnerlerine sevgi ritüelinde uyuyan tutkuyu tutuşturma fikrini sever. Tüm erkekler de kendisi için hazırlandığını düşünebildiği bir büyü yaratıldığı zaman bu çekicilikten hoşlanır. Kadınlar, fantazi gecelik modelleri ile farklı gecelerde farklı görünümler oluşturmaya bayılır.


Renklerin Önemi

Bazı erkekler asıl tasarımın yanında belirli bir malzeme, bazen ise özel renkler tercih eder. Farklı renkler farklı mesajlar gönderir ve insanların kalbindeki farklı duyguları uyandırır. Mor, Siyah, Kırmızı, Beyaz fantazi iç giyim bayan ürünlerini tüm modellerde bulabilirsiniz. Bu renklerin hepsi de erkeklerin kalplerini farklı şekillerde harekete geçirecektir. Her renk, görevini kendine özgü bir şekilde gerçekleştirir.

Fantazi Çamaşırın Ortak Renkleri ve Sembolik Anlamları

Kırmızı Kırmızı renkteki fantazi giyim ürünleri uyarı işaretidir. Eğer göndermek istediğiniz doğal olmayan duyguların ve fiziksel çekiciliğin cazibesiyse, o zaman sadece kırmızı ile giyebilirsiniz. Biraz yaramaz olmanın yanı sıra, doğru koşullarda kırmızı, büyüleyici bir kadından erkeğin bekleyeceği cazibe ve parıltılarla karışabilir.
Turuncu Tonları Narenciye ve şeftali renklerinde iç giyim fantazi modelleri, zihni harekete geçirir ve küçük, tatlı ve karşı konulamaz derecede sevimli görünmenizi sağlar. Bazıları bu renklerin hem vücudu hem de aklı ve hatta iştahı arttırdığını iddia eder. Ayrıca, yaz ve bahar ayları bu renklerin tonlarını mükemmel bir şekilde tamamlar ve kullanıcının sahip olabileceği hemen hemen her cilt tonuna uyar.
Yeşil Doğaya sadık ve yeşil renkli çekici bir fantazi iç giyim bayan çamaşırına sahipken muhteşem görünmek sadece çocuk oyuncağıdır. Yeşilin farklı tonları erkeklerle çok iyi etkileşime girer ve size o muhteşem ve davetkar görünümü kazandırır.
Mor Gizemli doğasıyla kendine çeken bir fantazi gecelik tercih ederseniz, o zaman mor rengi seçmelisiniz. Mor renkli çamaşırlar, muhteşem ve çekici bir duruş sunar ve kimsenin basitçe direnemeyeceği bir tutku ile temsil edilir. Mor iç çamaşırı görkemli varlığı ile ünlüdür ve bir kadını karşı konulmaz bir tanrıçaya dönüştürebilir.


Fantazilere Derinlemesine Bir Bakış

İç çamaşırları, kendilerini giyen kişilerin en çılgın fantezileriyle teşvik edici ve kabul edilebilir bir şekilde oynamalarını sağlar. Fantazi İç çamaşırının yokluğunda, flört etmek dahi olduğundan daha az eğlenceli olur. İç çamaşırın bu yönü aynı zamanda erkeklerin zihinlerinin en derinlerinde yaşadığı fantezileri yansıtır. Baştan çıkarır, yol gösterir, ama en çok da neyin önemli olduğunu gözler önüne serer.


Farklı Türlerde Fantazi Çamaşırlarda Kullanılan Malzemeler

Çeşitli iç giyim bayan fantazi modelleri yapılırken farklı türlerde malzemeler kullanılır. Bu malzemeler esnek, dekoratif, rahat ve hatta şeffaf olabilir. İç çamaşırının genellikle yapıldığı asıl malzemeler naylon veya daha düzgün bir şekilde naylon triko, dantel, polyester, ipek, saten ve ayrıca transparan kumaştır. Pamuk ve sentetik malzemeler gibi malzemeler de kullanılır.


Fantazi İç Çamaşırı Kadınlar İçin Ne İfade Ediyor?

Birçok kadın için fantazi iç çamaşırı, her gün çamaşır dolabı ya da çekmesine yaklaştığında hissettiği heyecan hissini temsil eder. Farklı bir ruh hali uygun biçimdeki iç çamaşırına yansıtılmalıdır. Kişi haftanın her günü aynı hissetmez ve iç çamaşırı, kalbinin merkezinde yatan duygulara ilişkin algılarını yansıtır.


İç Çamaşırın Boyutu Önemlidir

Diğer tüm iç çamaşırlarında olduğu gibi, büyük beden fantazi iç giyim ürününün de kullanıcının rahat edebileceği boyutta olması gerekir. Tam olarak vücuda uymayan bir kadın iç çamaşırı, bir kadının rahatsız olduğunu ve dışlandığını hissetmesine neden olabilir. Aynı zamanda sevgilisine karşı hissettiği çekiciliğini ve ruh halini azaltır. Bu nedenle, kendi çıkarları için, erkekler inisiyatif almalı ve kadınlarının kendine özgü ve özel görünümüne uygun bir boyutta rahat hissettiği büyük beden fantazi iç giyim çamaşırlarını giymeleri için teşvik etmelidirler.


Fantazi İç Çamaşırı Psikolojisi

Kadın iç çamaşırının yetişkinlerin cinsel yaşamındaki ezici etkisi, erkeklerde, zihinlerinde, psikolojilerinde hafifçe mevcut olan bir şeye işaret eder. Fantazi kostüm modellerinin yaygınlaşması, yalnızca popüler kültürün etkilerine atfedilemez. Ancak psikolojik çalışmalar iç çamaşırı konusunda çekiciliğin, beyindeki kimyasallarla ilgili olduğunu onaylamıştır.


Fetiş Kadın İç Çamaşırı

Oldukça karmaşık psikoloji dünyasına daldığımızda, bu bağlamda bahsedilmesi gereken bir konu da fetiş fantazi iç giyim bayan tanga gibi ürünlerdir. Bazı kimselerin iç çamaşırları konusunda cinsel anlamda fetiş oldukları reddedilemeyecek bir gerçektir. Böyle bir fetiş durumunda insanlar, kadın cinsel giyimiyle ilgili diğer ürünler arasında çorap, sütyen, külot, külotlu çorap içeren iç çamaşırı dahil olmak üzere belirli iç çamaşırı türlerini kullanmaktan veya izlemekten cinsel zevk alır. Ayrıca ilginç olan, bir bölüm insanların belirli iç çamaşırlarını giydiklerinde de memnuniyet duyduğuna dikkat çekilmektedir. Bu iç çamaşırlarını giyme veya çıkarma hareketinin gözlenmesi de bazıları için bir zevk kaynağıdır.


Bu yazıda anlatılanların her biri, sadece fantazi külot gibi iç çamaşırlarıyla ilgili değil; iç çamaşırı dünyasıyla da ilgilidir. Fantezi İç çamaşırı cazibe dolu, zevk dolu ve harika bir dünyadır; yaşamın zevkini, kutlamasını simgelemektedir. Bu, fantezilerin gerçekleşmesi için yapılan bir ritüel ve bir insanın sadece hayalini kurduğu hayatı ifade etmektedir. Hem kişisel hem de evrensel olan, sevilen bir rüyanın gerçekleşmesini sembolize eder.


Modern çağın insanları en azından bu kadarını hak ediyor. Kısa beton hücrelerde saatlerce çalıştıktan sonra, nadiren ihtiyaç duyulan tonlarca ürünü satın aldıktan sonra, uygarlığımızın şimdiye dek kendisine sunduğu her şeyle beslendikten sonra fantazi çamaşırlar ile bazı hayallerini partnerleriyle gerçekleştirebilirler. Dahası, hayallerin de ötesinde, bu çamaşırlar bir ilişkinin dinamiklerini fazlasıyla etkiler ve yönlendirir. İlişkinize heyecan katmak, çoktan unutmaya yüz tuttuğunuz adrenalini tekrar damarlarınızda hissetmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bedeninize ve teninize uygun bir çamaşır seçmektir.

₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
₺37,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Yeni Ürün
₺119,90 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺27,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
₺134,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺159,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺134,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺170,00 KDV Dahil
₺25,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺129,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺119,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺159,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
₺109,90 KDV Dahil
₺170,00 KDV Dahil
₺114,90 KDV Dahil
₺124,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺37,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺29,91 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺117,99 KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Ürün
₺33,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺84,23 KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >